Istniejemy na rynku od ponad 20 lat.
Od 1993 r. zajmujemy się produkcją i usługami w branży metalowej. Wiodącą gałęzią naszej działalności jest produkcja kontenerów i pojemników na odpady komunalne, przemysłowe, segregowane, gruz, złom i szlamy. Świadczymy również specjalistyczne usługi ślusarskie. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwalają nam realizować projekty dla najbardziej wymagających klientów. 
Zakład Ślusarski Dobrychłop to zespół świetnie wyspecjalizowanych i zorganizowanych ludzi oraz nowoczesny park maszyn, umożliwiający kompleksową i sprawną realizację zleconych prac. 
Materiały, które wykorzystujemy do produkcji, posiadają wszystkie wymagane atesty. Pochodzą od uznanych i cenionych polskich i europejskich producentów, posiadających wdrożone Systemy Zarządzania Jakością. 
Nasza firma znana jest z wysokiej jakości usług, terminowości oraz dużej elastyczności we współpracy. 
Nieustannie podnosimy jakość i funkcjonalność naszych wyrobów. Inwestujemy w park maszynowy oraz podnosimy kwalifikacje zawodowe naszych pracowników, aby nasze produkty i usługi sprostały coraz wyższym oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów.